MEChefarzt (m/k/d) neurologiaMVZ Emschertal · Bochum194.000 – 252.000 € rocznie0 dyżury/mies.pełny lub niepełny etatszkolenie specjalizacyjne
Chefarzt (m/k/d) stomatologiaKlinikum Pegnitzbogen Nürnberg · Nürnberg195.500 – 246.500 € rocznie1 dyżury/mies.pełny etatszkolenie specjalizacyjne
Chefarzt (m/k/d) kardiologiiKlinikum Elbhang Dresden · Dresden188.000 – 246.000 € rocznie5 dyżury/mies.Pełny etatSzkolenie specjalizacyjne
Chefarzt (m/k/d) anestezjologiaKlinik Krückaupark Elmshorn · Elmshorn189.500 – 229.500 € rocznie4 dyżury/mies.pełny etatszkolenie specjalizacyjne
KAChefarzt (m/k/d) medycyna ogólnaKlinik Alsterhöhe Hamburg · Hamburg189.000 – 227.000 € rocznie2 dyżury/mies.Niepełny etatSzkolenie specjalizacyjne
Kierujący Oberarzt (m/k/d) stomatologiaKlinikum Saaleblick Jena · Jena141.000 – 162.500 € rocznie3 dyżury/mies.Niepełny etatSzkolenie specjalizacyjne
MEKierowniczy Oberarzt (m/k/d) chirurgia stomatologicznaMVZ Erfttal · Düsseldorf138.000 – 159.000 € rocznie3 dyżurów/mies.pełny lub niepełny etatszkolenie specjalizacyjne
KNKierowniczy Oberarzt (m/k/d) chirurgia stomatologicznaKlinik Neckarhalde Stuttgart · Stuttgart141.500 – 155.000 € rocznie0 dyżury/mies.Niepełny etatSzkolenie specjalizacyjne
KAOberarzt (m/k/d) anestezjologiaKlinik Alsterhöhe Hamburg · Hamburg119.000 – 137.500 € rocznie4 dyżury/mies.Niepełny etatSzkolenie specjalizacyjne
KWStarszy lekarz (Oberarzt) (m/k/d) chirurgia stomatologicznaKlinikum Würmau München · München119.500 – 135.000 € rocznie3 dyżury/mies.pełny etatszkolenie specjalizacyjne
MEOberarzt (m/k/d) neurologiaMVZ Erfttal · Düsseldorf115.000 – 129.500 € rocznie2 dyżury/mies.Pełny etatSzkolenie specjalizacyjne
Facharzt (m/w/d) psychiatrii i psychoterapiiKlinikum Elbhang Dresden · Dresden7.552,19 – 9.065,74 € miesięcznie3 dyżury/mies.pełny lub niepełny etat
Fachärztin/Facharzt neonatologiaKlinikum Elbhang Dresden · Dresden7.552,19 – 8.741,39 € miesięcznie4 dyżury/mies.Niepełny etat
Lekarz specjalista (Facharzt) (m/k/d) geriatriaSpital Suhrenmatte Aarau · Aarau89.000 – 98.000 € rocznie3 dyżury/mies.pełny etatszkolenie specjalizacyjne
Kierownik działu pielęgniarskiego (m/k/d), stacjonarna opieka długoterminowaMVZ Hellwegbogen Soest · Soest80.000 – 96.500 € rocznie2 dyżury/mies.pełny etat
Kierownik służby pielęgniarskiej (m/w/d), opieka ambulatoryjnaMVZ Hellwegbogen Soest · Soest80.000 – 96.500 € rocznie2 dyżury/mies.pełny etat
Kierownik służby pielęgniarskiej (m/w/d), rehabilitacjaPrivatklinik Donauhain Wien · Wien79.000 – 94.000 € rocznie6 dyżury/mies.pełny etat
Dyrektor ds. pielęgniarstwa (m/k/d), izba przyjęćKlinikum Weserwiese Bremen · Bremen78.000 – 93.000 € rocznie0 dyżury/mies.Pełny lub częściowy etat
Dyrektor ds. pielęgniarstwa (m/k/d), anestezjologiaKlinikum Weserwiese Bremen · Bremen78.000 – 93.000 € rocznie0 dyżury/mies.Pełny lub częściowy etat
Dyrektor ds. pielęgniarstwa (m/k/d), psychiatriaKlinikverbund Nordseemarsch · Hamburg79.500 – 92.000 € rocznie5 dyżury/mies.pełny lub niepełny etat
Dyrektor ds. pielęgniarstwa (m/k/d), neonatologiaKlinikverbund Nordseemarsch · Hamburg79.500 – 92.000 € rocznie5 dyżury/mies.pełny lub niepełny etat
Assistenzarzt (m/k/d) ginekologia i położnictwoKlinikum Weserwiese Bremen · Bremen70.000 – 83.500 € rocznie4 dyżury/mies.pełny etatszkolenie specjalizacyjne
Assistenzarzt (m/k/d) chirurgia stomatologicznaKlinikum Elbhang Dresden · Dresden69.500 – 80.500 € rocznie2 dyżury/mies.pełny etatszkolenie specjalizacyjne
Assistenzarzt/Assistenzärztin medycyna wewnętrznaKlinikum Pegnitzbogen Nürnberg · Nürnberg5.722,05 – 6.679,58 € miesięcznie5 dyżury/mies.pełny etatszkolenie specjalizacyjne
Assistenzarzt/Assistenzärztin chirurgiaKlinikum Weserwiese Bremen · Bremen5.722,05 – 6.679,58 € miesięcznie6 dyżury/mies.pełny etatszkolenie specjalizacyjne
Assistenzarzt (m/w/d) anestezjologiiKlinikverbund Nordseemarsch · Hamburg5.722,05 – 6.679,58 € miesięcznie6 dyżury/mies.pełny etatszkolenie specjalizacyjne
Assistenzarzt (m/k/d) ortodoncjaSpital Suhrenmatte Aarau · Aarau71.000 – 79.500 € rocznie3 dyżury/mies.pełny lub niepełny etatkształcenie specjalizacyjne
Assistenzarzt/Assistenzärztin neurochirurgiaKlinikum Saaleblick Jena · Jena68.000 – 79.000 € rocznie6 dyżury/mies.pełny etatszkolenie specjalizacyjne
Assistenzarzt (m/k/d) ortodoncjaMVZ Hellwegbogen Soest · Soest69.000 – 79.000 € rocznie0 dyżury/mies.Niepełny etatSzkolenie specjalizacyjne
KRAssistenzarzt (m/k/d) otolaryngologiaKlinikum Rheinbogen Köln · Köln72.000 – 79.000 € rocznie6 dyżury/mies.niepełny etatszkolenie specjalizacyjne
Kierownictwo obszaru (m/k/d), blok operacyjnyKlinikum Saaleblick Jena · Jena68.500 – 77.000 € rocznie5 dyżury/mies.pełny etat
MEKierownik obszaru (m/w/d), oddział ostryMVZ Emschertal · Bochum66.000 – 77.000 € rocznie5 dyżury/mies.Pełny etat
Kierownik obszaru (m/k/d), neurologiaSpital Suhrenmatte Aarau · Aarau67.500 – 76.000 € rocznie0 dyżury/mies.pełny etat
Kierownik obszaru (m/w/d), opieka geriatrycznaKlinikum Dalkeaue Gütersloh · Gütersloh67.500 – 76.000 € rocznie1 dyżury/mies.Niepełny etat
Kierownik działu (m/k/d), chirurgiaKlinikum Dalkeaue Gütersloh · Gütersloh67.500 – 76.000 € rocznie1 dyżury/mies.Niepełny etat
Kierownik obszaru (m/k/d), ortopediaSpital Suhrenmatte Aarau · Aarau67.500 – 76.000 € rocznie0 dyżury/mies.pełny etat
Assistenzarzt/Assistenzärztin pediatriaKlinikum Elbhang Dresden · Dresden5.722,05 – 6.278,07 € miesięcznie5 dyżury/mies.pełny etatszkolenie specjalizacyjne
Assistenzarzt (m/w/d) geriatriiKlinik Krückaupark Elmshorn · Elmshorn5.722,05 – 6.278,07 € miesięcznie0 dyżurów/mies.niepełny etatszkolenie specjalizacyjne
ZLKierownictwo obszaru (m/w/d), anestezjologiaZahnklinik Lindenhain · Frankfurt am Main67.500 – 74.000 € rocznie2 dyżury/mies.pełny lub niepełny etat
Assistenzarzt (m/w/d) anestezjologiiPrivatklinik Donauhain Wien · Wien62.000 – 72.000 € rocznie5 dyżurów/mies.pełny etatszkolenie specjalizacyjne
Stationsleitung (m/k/d), blok operacyjnyKlinikum Saaleblick Jena · Jena61.500 – 69.500 € rocznie5 dyżury/mies.pełny etat
MEKierownik oddziału (m/w/d), oddział ostryMVZ Emschertal · Bochum58.500 – 68.500 € rocznie5 dyżury/mies.Pełny etat
ZLMTR (m/w/d), medycyna nuklearna, kierownictwoZahnklinik Lindenhain · Frankfurt am Main55.500 – 67.000 € rocznie3 dyżury/mies.pełny lub niepełny etat
ZLKierownictwo oddziału (m/w/d), izba przyjęćZahnklinik Lindenhain · Frankfurt am Main60.500 – 66.500 € rocznie2 dyżury/mies.pełny lub niepełny etat
KWKierujący asystent techniczny bloku operacyjnego (OTA) (m/k/d), ambulatoryjne centrum operacyjneKlinikum Würmau München · München53.500 – 64.500 € rocznie2 dyżury/mies.pełny etat
ZLMTR (m/k/d), neuroradiologia, kierownictwoZahnklinik Lindenhain · Frankfurt am Main54.500 – 64.500 € rocznie1 dyżury/mies.Pełny etat
KRZastępca kierownika oddziału (m/k/d), pediatriaKlinikum Rheinbogen Köln · Köln54.500 – 63.500 € rocznie6 dyżury/mies.pełny etat
MEKierownicza asystentka techniczna bloku operacyjnego (OTA) (m/k/d), kardiochirurgiaMVZ Emschertal · Bochum53.500 – 61.500 € rocznie6 dyżurów/mies.niepełny etat
KROpiekun praktyk (m/k/d), opieka dziennaKlinikum Rheinbogen Köln · Köln53.000 – 61.500 € rocznie1 dyżury/mies.pełny etat
KROpiekun praktyk (m/k/d), stacjonarna opieka długoterminowaKlinikum Rheinbogen Köln · Köln53.000 – 61.500 € rocznie1 dyżury/mies.pełny etat
MEKierownicza asystentka techniczna bloku operacyjnego (OTA) (m/k/d), kardiochirurgiaMVZ Emschertal · Bochum54.000 – 61.000 € rocznie4 dyżurów/mies.pełny lub niepełny etat
Praxisanleitung (m/k/d), kardiologiaKlinikum Elbhang Dresden · Dresden52.500 – 60.500 € rocznie4 dyżury/mies.pełny etat lub część etatu
MEKierująca asysta techniczna na bloku operacyjnym OTA (m/k/d), chirurgia naczyniowaMVZ Erfttal · Düsseldorf54.000 – 60.000 € rocznie1 dyżury/mies.częściowy etat
ZLPielęgniarka specjalistka (m/k/d), geriatriaZahnklinik Lindenhain · Frankfurt am Main50.000 – 59.500 € rocznie0 dyżury/mies.pełny etat
ZLPielęgniarka specjalistka (m/k/d), psychiatriaZahnklinik Lindenhain · Frankfurt am Main50.000 – 59.500 € rocznie0 dyżury/mies.pełny etat
Fachpflegekraft (m/k/d), onkologiaKlinikum Elbhang Dresden · Dresden50.500 – 58.500 € rocznie4 dyżury/mies.pełny etat lub część etatu
KAFachpflegekraft (m/k/d), oddział intensywnej terapiiKlinik Alsterhöhe Hamburg · Hamburg49.500 – 57.000 € rocznie6 dyżury/mies.pełny etat
MEPielęgniarka specjalistka (m/k/d), pediatriaMVZ Emschertal · Bochum49.500 – 57.000 € rocznie0 dyżury/mies.pełny etat
Opiekun praktyk (m/k/d), onkologiaKlinikum Elbhang Dresden · Dresden50.000 – 56.000 € rocznie0 dyżury/mies.Pełny lub częściowy etat
Opiekun praktyk (m/k/d), geriatriaKlinikum Elbhang Dresden · Dresden50.000 – 56.000 € rocznie0 dyżury/mies.Pełny lub częściowy etat
MEOpiekun praktyk (m/w/d), oddział ostryMVZ Erfttal · Düsseldorf50.000 – 56.000 € rocznie2 dyżury/mies.Pełny lub niepełny etat
MEPraxisanleitung (m/k/d), oddział intensywnej terapiiMVZ Erfttal · Düsseldorf50.000 – 56.000 € rocznie2 dyżury/mies.Pełny lub niepełny etat
Operationstechnische Assistenz (m/k/d), chirurgia naczyniowaKlinikum Dalkeaue Gütersloh · Gütersloh45.000 – 55.500 € rocznie6 dyżury/mies.pełny etat
MEMTR (m/k/d), neuroradiologiaMVZ Emschertal · Bochum44.500 – 55.500 € rocznie5 dyżurów/mies.pełny lub niepełny etat
MTR (m/k/d), radiologiaKlinik Krückaupark Elmshorn · Elmshorn42.500 – 54.000 € rocznie1 dyżur/mies.pełny etat
MEMTR (m/k/d), kardiologiaMVZ Erfttal · Düsseldorf42.500 – 52.000 € rocznie4 dyżurów/mies.niepełny etat
Asystent techniczny bloku operacyjnego (m/k/d), centralny blok operacyjnyKlinikum Dalkeaue Gütersloh · Gütersloh44.000 – 50.500 € rocznie0 dyżurów/mies.pełny etat
KNAsystent techniczny anestezjologii (m/k/d), anestezjologiaKlinik Neckarhalde Stuttgart · Stuttgart44.500 – 50.500 € rocznie0 dyżurów/mies.pełny lub niepełny etat
Pflegefachkraft (m/k/d), ortopediaMVZ Hellwegbogen Soest · Soest44.000 – 50.000 € rocznie3 dyżury/mies.niepełny etat
Pflegefachkraft (m/k/d), chirurgiaMVZ Hellwegbogen Soest · Soest44.000 – 50.000 € rocznie3 dyżury/mies.niepełny etat
KAMTR (m/k/d), medycyna nuklearnaKlinikum Auenwald Leipzig · Leipzig42.500 – 49.500 € rocznie1 dyżury/mies.pełny etat
Asystent techniczny bloku operacyjnego (OTA) (m/k/d), chirurgia urazowa i ortopediaKlinikum Elbhang Dresden · Dresden43.500 – 49.500 € rocznie1 dyżury/mies.niepełny etat
ZLMTR (m/k/d), medycyna nuklearnaZahnklinik Lindenhain · Frankfurt am Main42.000 – 49.000 € rocznie5 dyżury/mies.niepełny etat
KNLeitende Medizinische Fachangestellte (m/k/d), ginekologia i położnictwoKlinik Neckarhalde Stuttgart · Stuttgart40.000 – 48.000 € rocznie5 dyżury/mies.niepełny etat
MELeitende Medizinische Fachangestellte (m/k/d), kardiologiaMVZ Erfttal · Düsseldorf40.000 – 47.000 € rocznie0 dyżury/mies.pełny etat
KRAsystentka medyczna (m/k/d), ginekologia i położnictwoKlinikum Rheinbogen Köln · Köln35.500 – 43.500 € rocznie3 dyżury/mies.Pełny lub częściowy etat
MEMedizinische Fachangestellte (m/k/d), dermatologia i wenerologiaMVZ Emschertal · Bochum35.500 – 43.500 € rocznie1 dyżur/mies.pełny etat
Asystentka medyczna MFA (m/k/d), okulistykaKlinikum Saaleblick Jena · Jena34.500 – 42.500 € rocznie4 dyżury/mies.niepełny etat
Asystentka medyczna MFA (m/k/d), chirurgia urazowa i ortopediaSpital Suhrenmatte Aarau · Aarau34.000 – 41.000 € rocznie1 dyżury/mies.pełny lub częściowy etat
KNAsystent medyczny (m/w/d), medycyna ogólnaKlinik Neckarhalde Stuttgart · Stuttgart33.500 – 41.000 € rocznie3 dyżury/mies.Pełny etat
KAAsystentka medyczna MFA (m/k/d), chirurgia urazowa i ortopediaKlinik Alsterhöhe Hamburg · Hamburg33.500 – 38.500 € rocznie4 dyżury/mies.pełny lub niepełny etat